Aneta Majerčíková / předsedkyně

aneta.majercikova@spokojeni.org ~ Právnička, zakladatelka iniciativy Šestinedělky, realizátorka dosud největšího průzkumu o podpoře kojení v porodnicích v ČR. Matka dvou dětí.

Radka Hoďová / tajemnice, koordinátorka monitoringu dodržování Kodexu u pediatrů

radka.hodova@spokojeni.org ~  Dříve projektová manažerka, poté pracovala v onlinové reklamní agentuře jako social media manažerka. Věnuje se tématům okolo porodů a kojení. Matka dvou dětí.

Jana Tomsová / pokladnice

jana.tomsova@spokojeni.org ~  Máma dvou dcer. Majitelka obchodu Housenka v Ústí nad Labem, poradkyně pro nošení dětí.

Michaela Řezníčková / koordinátorka monitoringu dodržování Kodexu ve zdravotnických zařízeních 

michaela.reznickova@spokojeni.org ~ Matka dvou dcer. Před rodičovskou dovolenou se věnovala vzdělávání a zákaznické podpoře. Zakladatelka a administrátorka facebookových skupin Ambulantný pôrod na Slovensku a Prirodzený pôrod a šestonedelie.

Kristýna Vlčková / koordinátorka monitoringu dodržování Kodexu v maloobchodě

kristyna.vlckova@spokojeni.org ~ Doktorská studentka, terapeutka v zácviku, nyní se věnuje převážně ženám po porodu a své rodině.

Eliška Vlasta Kupšovská / koordinátorka patronů spolku, knihovnice

eliska.v.kupsovska@spokojeni.org ~ Vzděláním nelékařská zdravotnice, nyní více než 10letá praxe jako marketing manažerka. Zakladatelka informační kampaně raného šestinedělí ambulantniporod.cz a podpory během ztráty miminka bylotu-nenitu.cz. Matka několika dětí.

Marta Brucciani  / koordinátorka překladů

marta.brucciani@spokojeni.org Vystudovala Business and Management na Nottingham Trent University. 10 let žila v Itálii. Mluví plynule anglicky a italsky. Matka dvou dětí.

Radka Vyoral Krakovská / koordinátorka kampaně #kojenijenormalni

radka.vyoral@spokojeni.org ~ Zdravotní sestra, laktační poradkyně, lektorka nošení dětí, podpora žen v každé fázi jejich života. Zabývá se aktivně podporou rané vazby a teorií attachmentu. Matka několika dětí.

Eliška Beneš / koordinátorka kampaně #aprecekojim

eliska.benes@spokojeni.org ~ Vystudovaná speciální pedagožka, pracovně regionální manažerka. Čerstvě máma malé holčičky.