Členové spolku se mnoho let zapojovali do zlepšování péče o matku a dítě v ČR jednotlivě. Spojením jejich dlouhodobých samostatných aktivit vznikla česká pobočka celosvětové sítě „International Baby Food Action Network“ (IBFAN).

Mezi členy spolku se nacházejí zdravotníci, jiní vystudovali obor marketing či se mu věnovali ve svém povolání.

Aneta Majerčíková / předsedkyně

aneta.majercikova@spokojeni.org ~ Právnička, zakladatelka iniciativy Šestinedělky, realizátorka dosud největšího průzkumu o podpoře kojení v porodnicích v ČR. Matka dvou dětí.

Jana Krömerová / tajemnice

jana.kromerova@spokojeni.org ~ Původním povoláním všeobecná sestra. Podporovatelka přirozených porodů. Matka dvou dětí.

Jana Tomsová / pokladnice

jana.tomsova@spokojeni.org ~  Matka dvou dcer. Majitelka obchodu Housenka v Ústí nad Labem, poradkyně pro nošení dětí.

Michaela Řezníčková / koordinátorka monitoringu dodržování Kodexu ve zdravotnických zařízeních 

michaela.reznickova@spokojeni.org ~ Matka dvou dcer. Před rodičovskou dovolenou se věnovala vzdělávání a zákaznické podpoře. Zakladatelka a administrátorka facebookových skupin Ambulantný pôrod na Slovensku a Prirodzený pôrod a šestonedelie.

Eliška Vlasta Kupšovská / webmaster, koordinátorka patronů spolku, knihovnice

eliska.v.kupsovska@spokojeni.org ~ Vzděláním nelékařská zdravotnice, více než 10letá praxe jako marketing manažerka. Zakladatelka informační kampaně raného šestinedělí ambulantniporod.cz a podpory během ztráty miminka bylotu-nenitu.cz. Matka několika dětí.

Marta Brucciani  / koordinátorka překladů

marta.brucciani@spokojeni.org Vystudovala Business and Management na Nottingham Trent University. 10 let žila v Itálii. Mluví plynule anglicky a italsky. Matka dvou dětí.

Radka Vyoral Krakovská / koordinátorka kampaně #kojenijenormalni

radka.vyoral@spokojeni.org ~
Učitelka odborných předmětů pro zdravotnické školy, zdravotní sestra, laktační poradkyně, podpora rodičů v každé fázi jejich života. Zabývá se aktivně podporou rané vazby a teorií attachmentu. Matka několika dětí.